Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Esentepe Mah. Kasap Sok Eser İş Merkezi B Blok No:18/13 Şişli/İstanbul
  • Email: info@vizehizmetim.com

Fransa Vizesi Başvurusu

  • Başkent:Paris
  • Nüfus:65 milyon
  • Asgari Ücret:2142 EUR
  • Alan:643.801 km²
  • Para Birimi:EUR
  • Saat Dilimi:GMT +2
  • Arama Kodu:+33
  • Konsolosluk:(0212) 334 87 30

Fransa vize başvurusu yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Kendiniz için en uygun vize firmasını arıyor ancak bulamıyorsanız iyi bir haberimiz var. Vize Hizmetim olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel vize başvurusu hizmetini sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey  Vize Hizmetim ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve kendiniz için en uygun vize türüne başvurarak Fransa seyahatinizi gerçekleştirmektir. Bu nokta da Fransa vizesi ve Fransa hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz detaylı bilgileri sizler için derledik. Şimdi gelin Fransa ve Fransa vizesi hakkında detaylı bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Fransa Hakkında

Fransa, Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biridir. Kuzeydoğuda Almanya, Belçika ve Lüksemburg, güneydoğuda İsviçre ve İtalya ve güneybatıda İspanya olmak üzere altı ülke ile çevrilidir. Birleşik Krallık, İngiliz Kanalı üzerinden Fransa ile sınır komşusudur. Birkaç büyük uluslararası havaalanı (bunlardan ikisi Paris’te bulunabilir), feribot terminalleri ve Fransız demiryolu hizmeti olduğu için ülke Avrupa’ya açılan kapı olarak kabul edilir.

Fransa, dünyanın en popüler turizm merkezidir. Doğal güzellikler, muhteşem iklim, golf sahaları, sanat müzeleri ve galeriler gibi açık hava eğlence etkinlikleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bu kadar çok insanın farklı ülkeyi ziyaret etmekten hoşlanmasının birçok nedeni vardır. Özellikle çalkantılı geçmişi de göz önünde bulundurulduğunda, ziyaretçilerin keyif aldığı, ülkenin tarihini özetleyen birçok farklı aktivite vardır. Fransa vizesi ile ilgili çeşitli detayları ise aşağıdaki gibi inceleyebiliriz.

Fransa Vizesi Nasıl Alınır?

Fransa vize başvurusu yapmak ve çeşitli nedenlerden dolayı Fransa’yı ziyaret etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Vize Hizmetim aracılığı ile Fransa vizesine başvurabilir ve bu vizeye en kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Fransa’ya gitmek istediğiniz tarihten en az 15-20 gün önce Vize Hizmetim’den vize başvurusu için randevu oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz randevu doğrultusunda aşağıda bahsedilen evrakları hazırlamalı ve firmamıza teslim etmelisiniz. Aksi takdirde vize başvuru işlemlerinin başlaması mümkün değildir. Vize başvurunuz konsolosluğun yoğunluğuna göre 5 ile 7 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Başvurunuzun onaylanması durumunda vizeniz pasaportunuzda ki boş sayfaya işlenir ve adresinize teslim edilir. Vize başvurunuzun reddedilmesi sonucunda ise tekrar başvuru yapabilmek için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve bu ülkeye en kısa süre içerisinde seyahat etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder
Vize Hizmetim
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Tıkla Ara